Kontakt oss

  • Kontakt oss

    Her finner du oversikt over hvor våre lokaler er og hvem du kan kontakte for informasjon om våre kurs. Hvert kurs har sin kontaktperson som til daglig jobber med kurset.

    Siden er delt inn etter fylker. Trykk på knappen for fylket du er interessert i for å se tabell for dette fylket.

    Ta gjerne kontakt med oss pr. mail eller telefon. Vi ser frem til å høre fra deg!

     

Sentral Administrasjon

Besøksadresse:
Sandakerveien 116, 0484 Oslo
Postadresse:
Postboks 4483 Nydalen, 0403 Oslo
Telefonnummer:
22 00 76 60

Tittel Navn Tlf E-post
Oddbjørn Sve Adm dir Oddbjørn Sve 928 18 590 oddbjorn.sve@sonans.no
Trine Ekrem Regionleder
Akershus, Oslo, Rogaland, Vest-Agder og Østfold
Trine Ekrem 958 76 366 trine.ekrem@sonans.no
Hanne C.- Holm Regionleder
Buskerud og Hedmark
Hanne C. Holm 950 38 334 hanne.christiansen.holm@sonans.no

Akershus

Trine EkremRegionleder

Trine Ekrem
Tlf: +47 958 76 366
E-post: trine.ekrem@sonans.no

Kurssted Kurs Adresse Kontaktperson Tlf E-post
Ski Ungdomsløftet Torgveien 7, Ski Andre Sollie 415 69 152 andre.sollie@sonans.no
Akershus
(kurssted Oslo)
Toll og logistikk ”innføring
i speditøryrket”
Østensjøveien 39-41, Oslo Erik Johnsen 982 29 617 erik.johnsen@sonanskarriere.no
Akershus
(kurssted Oslo)
Barne- og ungdomsarbeider Østensjøveien 39-41, Oslo Svein Egil Pedersen 926 06 694 svein.egil.pedersen@sonans.no

Buskerud

Hanne C.- HolmRegionleder

Hanne C. Holm
Tlf: +47 950 38 334
E-post: hanne.christiansen.holm@sonans.no

Kurssted Kurs Adresse Kontaktperson Tlf E-post
Drammen Aktiv KVP – kvalifiseringsprogram Øvre Storgate 8 Therese Renå 900 94 776 therese.rena@sonans.no
Drammen Aktiv mot læreplass Torgeir Vraas plass 4 Irene Hagen 997 28 497 irene.hagen@sonans.no
Drammen
Aktiv Ungdom 16-24
Øvre Storgate 8 Anna Ekberg 926 02 199 anna.ekberg@sonans.no
Drammen Avklaring Øvre Storgate 8 Monica R Olsen 415 41 009 monica.rena.olsen@sonans.no
Drammen Oppfølging Øvre Storgate 8 Hege Bærøe 901 52 779 Hege.baeroe@sonans.no
Hokksund Aktiv mot læreplass Stasjonsgt. 61 Gry Brodtkorb 975 30 982 Gry.Brodtkorb@sonans.no
Hokksund Aktiv Ungdom 16-24 Stasjonsgt. 61 Therese Gedde 472 79 017 therese.lindstrom.gedde@sonans.no
Hønefoss Aktiv Ungdom 16-24 Kvernberggt. 5 Helle Keiseraas 906 97 474 helle.keiseraas@sonans.no
Hønefoss Oppfølging Kvernberggt. 5 Silje Thomassen 915 74 455 Silje.thomassen@sonans.no
Kongsberg Aktiv Ungdom 16-24 Bekkedokk 3 Dina Krokli 957 87 212 dina.krokli@sonans.no
Lier/Røyken/Hurum Aktiv mot læreplass Øvre Storgate 8 Mona Eull 488 65 533 mona.eull@sonans.no
Lier/Røyken/Hurum Aktiv Ungdom 16-24 Øvre Storgate 8 Lars Erik Kortgaard 404 57 001 lars.erik.kortgaard@sonans.no
Lier/Røyken/Hurum Avklaring Hegsbroveien 52 Anita Jansdatter Lier 481 89 791 anita.jansdatter.lier@sonans.no
Lier/Røyken/Hurum Oppfølging Hegsbroveien 52 Mona Bryhn 982 96 356 mona.bryhn@sonans.no
Mjøndalen Aktiv Ungdom 16-24 Øvre Torggate 6 Marianne Hordnes  918 44 518 marianne.hordnes@sonans.no


Hedmark

Hanne C.- HolmRegionleder

Hanne C. Holm
Tlf: +47 950 38 334
E-post: hanne.christiansen.holm@sonans.no

Kurssted Kurs Adresse Kontaktperson Tlf E-post
Hamar Oppfølging Strandgata 61 Siri Steinsrud 911 03 786 siri.steinsrud@sonans.no
Elverum Oppfølging Storgata 6 Toronn Asdahl Brunsell 478 60 733 toronn.asdahl.brunsell@sonans.no


Oslo

Trine EkremRegionleder

Trine Ekrem
Tlf: +47 958 76 366
E-post: trine.ekrem@sonans.no

Kurssted Kurs Adresse Kontaktperson Tlf E-post
Oslo Etablererkurs Østensjøveien 39-41 Svein Egil Pedersen 926 06 694 svein.egil.pedersen@sonans.no
Oslo Jobbsøkerkurs Østensjøveien 39-41 Gina Sørensen 920 19 050 gina.sorensen@sonans.no
Oslo Jobbklubb for seniorer Østensjøveien 39-41 Kirsten Tangen 918 79 930 kirsten.tangen@sonans.no
Oslo Næringsfaglig vurdering Østensjøveien 39-41 Ole Mortensen 477 03 453 Link til nettside

Rogaland

Trine EkremRegionleder

Trine Ekrem
Tlf: +47 958 76 366
E-post: trine.ekrem@sonans.no

Kurssted Kurs Adresse Kontaktperson Tlf E-post
Bryne Avklaring Jernbanegata 4, 4340 Bryne Trine Ekrem 958 76 366 trine.ekrem@sonans.no
Egersund Avklaring Sokndalsveien 26, 4372 Egersund Trine Ekrem 958 76 366 trine.ekrem@sonans.no

Vest-Agder

Trine EkremRegionleder

Trine Ekrem
Tlf: +47 958 76 366
E-post: trine.ekrem@sonans.no

Kurssted Kurs Adresse Kontaktperson Tlf E-post
Kristiansand øst Oppfølging Rona 8, 4638 Kristiansand S Hilde Larsen Føreland 407 62 236 hilde.larsen.foereland@sonans.no
Kristiansand vest Oppfølging Kirsten Flagstads vei 1, 4621 Kristiansand S Hilde Larsen Føreland 407 62 236 hilde.larsen.foereland@sonans.no
Kristiansand sentrum Oppfølging Vestre Strandgate 23, 4611 Kristiansand S Hilde Larsen Føreland 407 62 236 hilde.larsen.foereland@sonans.no

Østfold

Trine EkremAvdelingsleder

Trine Ekrem
Tlf: +47 958 76 366
E-post: trine.ekrem@sonanskarriere.no

Kurssted Kurs Adresse Kontaktperson Tlf E-post
Askim Jobbklubb Torget 14 Richard Rom Hansen 915 92 818 richard.rom.hansen@sonans.no
Askim Oppfølging Torget 14 Lise Lager Bugten 916 36 382 lise.lager.bugten@sonans.no
Askim Jobbklubb for ungdom Torget 14 Richard Rom Hansen 915 92 818 richard.rom.hansen@sonans.no
Askim/Eidsberg Jobbklubb med arbeidstrening Torget 14 Richard Rom Hansen 915 92 818 richard.rom.hansen@sonans.no
Fredrikstad Jobbklubb med arbeidstrening Nygårdsgata 37 Richard Rom Hansen 915 92 818 richard.rom.hansen@sonans.no
Moss Jobbklubb for ungdom Dronningens gt. 1 Richard Rom Hansen 915 92 818 richard.rom.hansen@sonans.no